Prihlásenie

Zabudnuté heslo Nová registrácia
0 MENU
/Cyklistika /Servis /Čistiace prostriedky /Finish Line Speed Clean 500 ml
Finish Line
Finish Line Speed Clean 500 ml

Finish Line Speed Clean 500 ml čistící prostředek

Najsilnejší čistiaci prostriedok z ponuky Finish Line. Úplný popis
Značka:
S00182901
Kód:
036121710344
EAN:
3 - 4 dny
môžete mať už 29.9.2026
Dostupnosť:
16,55 €
+
-
doprava zadarmo od doprava zadarmo od 300,00 €
Popis Komentáre (0) Kontaktné údaje (GPSR) Súbory na stiahnutie (1)

Najsilnejší čistiaci prostriedok z ponuky Finish Line.

  • len na kovové časti kolesa (prevodníky, kazeta, reťaz)
  • nie je nutné povrch umývať vodou - všetka špina a mastnota sa po aplikácii prostriedku jednoducho odparí
  • vhodný aj k odmasťovanie rotorov kotúčových bŕzd
  • neaplikujte na rám, lak a iné povrchy!
  • balené v spreji

Komentáre k tovaru

Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.

Pridať komentár
Výrobca:
GROFA® Action Sports GmbH
Otto-Hahn-Straße 17
65520 Bad Camberg
Německo

E-mail: info@grofa.com
Web: finishlineusa.com

Súbory na stiahnutie

PDF Bezpečnostní list

Odporúčame

-3%
Force - měrka opotřebení řetězu
5,80 €
5,65 €
skladom
Juice Lubes JL69 (400 ml)
Juice Lubes JL69 (400 ml) konzervační sprej
9,90 €
skladom
Finish Line Mechanic Grip Gloves S/M L/XL
6,20 €
5,55 €
skladom
Finish Line Stanchion Lube
Finish Line Stanchion Lube mazivo na vidlice
12,40 €
10,75 €
skladom
-8%
Muc-Off Claw Brush
10,30 €
9,50 €
skladom
Peaty´s Link Lube Dry 60 ml 120 ml
Peaty´s Link Lube Dry mazivo na řetěz
12,00 €
10,80 €
skladom

Podobné produkty

Peaty´s Complete Bicycle Cleaning Kit
103,60 €
93,20 €
3 - 4 dny
Finish Line Ecotech Degreaser 590 ml
Finish Line Ecotech Degreaser 590 ml čistící prostředek
22,75 €
3 - 4 dny
Maxima Suspension Clean
18,90 €
skladom
Peaty´s Loamfoam  Cleaner 5 l
Peaty´s Loamfoam Cleaner 5 l čistící prostředek
45,55 €
41,00 €
3 - 4 dny
Peaty´s Gift Pack - Loam Foam Starter Pack
39,75 €
35,75 €
3 - 4 dny
Muc-Off Bio Drivetrain Cleaner 500ml
25,50 €
22,75 €
skladom

Hodnotenie obchodu

Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.
polsky
odporucam
Overený zákazník
super nákup za super cenu
Palo
Kvalitný tovar za prijateľné ceny.
NosekZ
Naprosto bezproblémový obchod Mají skladem věci, které jsem jinde nemohl sehnat Mohu doporučit
Overený zákazník
Skvělý přístup pana Kubíka ze zákaznické podpory (komunikace i během víkendu a vše vyřešeno během pár emailů), vše co jsme si dohodli dodržel a zásilka byla do dvou dní doma