Overený zákazník
Treba davat bacha, ze aj ked do objednavky napisete, ze chcete platit kartou alebo nech oznamia, ze chcu iba hotovost, tak tato info sa nedostala ku kurierovi Slovenske posty a trval na platbe v hotovosti. Nasledne bike musel nechat na poste, kde sa uz kartou platit dalo. Skor je to chyba posty.
Overený zákazník
Spatne jsem na eshopu vybral drzak na lahev. Personal si pamatoval, ze jsem zde kupoval detske kolo a na spatny vyber drzaku vuci prumeru riditek me upozornil a doporucil obratem spravny! Super! Zachranili neprijemnou situaci, kdy bych to musel resit doma pred dcerkou. Diky Vam!