Orbea Kimu 27 H20
Ľahký a odolný športový bike pre deti od 135 do 149 cm. Orbea KIMU 27 H20 je juniorský bicykel stvorený pre mladých jazdcov, ktorí chcú objavovať viac. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Orbea KIMU 27 H20 je juniorský bicykel stvorený pre mladých jazdcov, ktorí chcú objavovať viac. Vďaka ľahkej konštrukcii, nastaviteľnému predstavcu a výkonnej vzduchovej vidlici ponúka skvelú kontrolu, pohodlie a istotu aj na náročnejších cestách. Premyslené detaily, možnosť personalizácie a výbava navrhnutá s ohľadom na rastúceho jazdca robia z tohto modelu ideálny bicykel pre ďalšie veľké kroky na traile aj mimo neho.
- nastaviteľný predstavec s možnosťou predĺženia z 40 na55 mm, ktorý pomáha udržať správny posed aj pri raste jazdca
- výkonná vzduchová vidlica pre citlivejšie, reaktívne odpruženie a lepšiu kontrolu v náročnejšom teréne
- možnosť personalizácie vďaka menovke a dvom sadám ochranných prvkov rámu
- pohon Shimano Cues 1x10 s kazetou 11–48 zubov pre široký rozsah prevodov data-section-id="1ukfg0" data-start="537">hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT410 a 27,5" kolesá pre istotu, stabilitu a kontrolu
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 27.5 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 110 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x10 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Orbea Kimu 27,5 |
| Vidlice: | RockShox Judy Silver TK 110, osa 15 × 110 Boost |
| Gripy: | MTB custom |
| Představec: | MTB custom, hliník, +15 mm podložka |
| Sedlovka: | hliníková, 31,6 mm, setback 0 |
| Sedlo: | SD 0.4, 234 × 138 mm |
Výrobca:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
Viac o značke Orbea
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.












































