Orbea MX 20 XC
Ľahké a odolné detské koleso zamerané na pohodlie a ovládateľnosť. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Nový bicykel MX 20 prešiel úpravou geometrie zameranou na pohodlie a bezpečnosť.
- integrovaný hliníkový kokpit Orbea 540mm
- penové gripy s chráničmi
- odpružená vidlica SR Suntour M3010 40mm
- shimano radenie 7rýchlosťou
- mechanické ráfikové brzdy
- ľahké kľučky 36T, 127mm
- hliníkové kolesá 20" s plášťmi Kenda Booster
Univerzálna veľkosť U 110-135 cm.
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 20 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | ráfikové |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Orbea MX 20 6061 Aluminum 2021 |
| Vidlice: | SR Suntour M3010 40mm V-Brake QR |
| Řídítka: | Integrovaný hliníkový kokpit 540mm |
| Představec: | Integrovaný hliníkový kokpit 540mm |
| Sedlovka: | Hliníková 27.2x250mm Offset 0 |
| Sedlo: | DDK D2005 237x141mm |
| Řazení: | Shimano SL-M315 |
Výrobca:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
Viac o značke Orbea
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.













































