Orbea MX 24 XC
Ľahké a odolné detské koleso zamerané na pohodlie a ovládateľnosť. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Nový bicykel MX 24 prešiel úpravou geometrie zameranou na pohodlie a bezpečnosť.
- integrovaný hliníkový kokpit Orbea 540mm
- penové gripy s chráničmi
- odpružená vidlica SR Suntour XCT-JR 50mm
- shimano radenie 7rýchlosťou
- mechanické ráfikové brzdy
- ľahké kľučky 36T, 152mm
- hliníkové kolesá 24" s plášťami Kenda Booster
Univerzálna veľkosť U 125-150 cm.
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 24 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 50 mm |
| Brzdy: | ráfikové |
| Počet rýchlostí: | 1x7 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2021 |
| Vidlice: | SR Suntour XCT-JR 50mm V-Brake QR |
| Řídítka: | Integrovaný hliníkový kokpit 540mm |
| Představec: | Integrovaný hliníkový kokpit 540mm |
| Sedlovka: | Hliníková 27.2x300mm Offset 0 |
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Výrobca:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
Viac o značke Orbea
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.












































