Raymon Hardray Ultra 800
Všestranný elektrobicykel pre dobrodružstvo aj každodennú jazdu. Objavte silu a univerzálnosť s elektrobicyklom Raymon HardRay Ultra. Pre všetkých, ktorí milujú pôvodný pocit z jazdy, ale zároveň si užívajú ten extra posun: Hardray Ultra reaguje okamžite, stúpa bez námahy a zostáva stabilná ako skala aj vo vysokej rýchlosti. Úplný popis
Značka:
2102502030
2102502050
2102502070
2102502090
Kód:
710497324915
710497324922
710497324939
710497324946
EAN:
skladom
skladom
skladom
na dotaz
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Všestranný elektrobicykel pre dobrodružstvo aj každodennú jazdu. Objavte silu a univerzálnosť s elektrobicyklom Raymon HardRay Ultra. Pre všetkých, ktorí milujú pôvodný pocit z jazdy, ale zároveň si užívajú ten extra posun: Hardray Ultra reaguje okamžite, stúpa bez námahy a zostáva stabilná ako skala aj vo vysokej rýchlosti.
- výkonný motor Yamaha PW-X3 výkon 250/600 W s krútiacim momentom 85 Nm
- batéria s kapacitou 800 Wh,36 V, vyberateľná
- odpružená vidlica RockShox Judy Silver TK, air, 120 mm, tapered
- spoľahlivé hydraulické kotúčové brzdy Tektro Gemini
- prehľadný LCD displej Yamaha Display A2, Micro-USB
- veľkosť S vo verzii 27,5", väčšia potom 29"
Yamaha PW-X3
Power: 250/600 W, 85 Nm
Akku: 800 Wh, 36 V
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Motor: | Yamaha PW-X3 |
| Batérie: | 800 Wh |
| Uloženie motora: | stredový |
| Krútiaci moment: | 85 Nm |
| Rám: | hliníkový (Alloy 6061), velikost kol 27,5"/29", unisex geometrie |
| Vidlice: | RockShox Judy Silver TK, air, 120 mm, tapered |
| Tlumič: | Integrovaný headset |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































