/Cyklistika /Komponenty /Brzdy /Adaptéry /Shimano SM-MA-R203P/S
Shimano
Shimano SM-MA-R203P/S
Shimano SM-MA-R203P/S
Adaptér Shimano pre montáž PM (74mm) strmeňa na IS (51mm) rám s 203mm kotúčom. Úplný popis
Značka:
SMMAR203PSA
Kód:
EAN:
3 - 4 dny
môžete mať už 21.5.2026
Dostupnosť:
Popis Hodnotenie (1) Komentáre (0) Kontaktné údaje (GPSR)
Adaptér Shimano pre montáž PM (74mm) strmeňa na IS (51mm) rám s 203mm kotúčom.
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Pridať komentár
Výrobca:
Shimano Europe B.V.
High Tech Campus 92
5656 AG Eindhoven
Holandsko
E-mail: contactshimano@shimano-eu.com
Web: shimano.com
Hodnocení tovaru
eriknz, dne 30.4.2016
nema tu byť čo zlé- je ale potrebné zvoliť si správny rozmer adaptéru.
  • cena
Podobné produkty
Sram PM 40 mm (200F)
Sram PM 40 mm (200F) brzdový adaptér