/Cyklistika /Bicykle /Detské bicykle /7-10 rokov (24") /Superior TEAM 24 Gloss Brushed Alu / Rainbow Black
Superior TEAM 24 Gloss Brushed Alu / Rainbow Black
Detský bicykel Team 24 je ideálny na jazdu v teréne a po spevnených cestách. Bicykel je vhodný pre jazdcov vysokých približne 120 – 140 cm. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Detský bicykel Team 24 je ideálny na jazdu v teréne a po spevnených cestách. Bicykel je vhodný pre jazdcov vysokých približne 120 – 140 cm. Superior TEAM 24 je ľahký a skvele ovládateľný juniorský horský bicykel s novým hliníkovým rámom navrhnutým tak, aby deťom poskytol stabilnú, istú a pohodlnú jazdu. Vďaka detskej ergonómii – kratšie kľučky, úzke riadidlá, ľahko dosiahnuteľné páky a ľahké radenie – sa mladým jazdcom bicykel ovláda s ľahkosťou a istotou. Vzduchová vidlica RST, pohon Shimano CUES 1×9 ahydraulické brzdy Alhonga robia z TEAM 24 ideálnu voľbu pre deti, ktoré chcú jazdiť rýchlejšie as väčším sebavedomím.
- ľahký hliníkový rám s detskou geometriou
- pohon Shimano CUES 1×9 pre jednoduché a plynulé radenie
- hydraulické kotúčové brzdy pre spoľahlivú kontrolu
- vzduchová vidlica RST s 60 mm zdvihu
- navrhnuté pre jazdu vterénu aj na spevnených cestách
- jednoduchá ovládateľnosť a istota pri učení zručností jazdca
- Mohlo by vás zaujímať:
- Ako vybrať detskú helmu?
- Ako vybrať detský bicykel?
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 24 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 60 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x9 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry, 1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing, Disc Brake Flat mount |
| Vidlice: | RST Aerial Air, 1-1/8", 60mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 25mm rise, 25.4mm |
| Gripy: | ONE Kids, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 25.4mm |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 27.2mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































