Superior Team 24 Gloss Dark Red
Detský bicykel Superior Team s priemerom kolies 24" pre deti vo veku 6 - 9 rokov. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Detský bicykel Superior Team s priemerom kolies 24" a odpruženou vidlicou pre deti vo veku 6 - 9 rokov alebo 120 - 140 cm výšky. Kolesá rady Team stoja na pomyselnom vrchole ponuky značky Superior, sú osadené kvalitnými komponentmi. Vynikajú nízkou hmotnosťou, dobrou ovládateľnosťou a pôsobivým designom.
- ľahký hliníkový rám s vnútorným vedením a športovou geometriou
- vzduchová vidlica so zamykaním pruženia
- pohon 1x9, ktorý je pre deti intuitívny a ľahkoovládateľný
- hydraulické kotúčové brzdy pre ľahké zastavenie za všetkých okolností
- kombo riadidiel a predstavce prispôsobené pre deti
- hmotnosť 10.6 Kg (vážené, bez pedálov)
Mohlo by vás zaujímať:
| Rám: Vidlica: Tlmič: | Alu 6061.T6 RST Aerial, 1-1/8", 60mm travel - |
| KOMPONENTY | |
| Riadidlá: Predstavec: Sedlovka: Sedlo: Pedále: | ONE1 Alloy, TM40, 3° upsweep, 8° backsweep, 18mm rise, 580mm ONE1 Alloy, TM40 ONE1 Alloy, SP C207, 27.2mm Selle Royal Junior MarwiSP-400 |
| RADENIE | |
| Radenie: Prešmykač: Prehadzovačka: Brzdy: Kazeta: Reťaz: Kľučky: Stredová os: | Sram X5 Trigger Shifter - Sram X7 Short Cage Tektro HD-M291/R310 hydraulický disk brake 160/140mm Shimano CS-HG200-9 11-36T KMC X9 WheelTop M32 28T Thun Topaz |
| Ráfiky: Náboj predný: Náboj zadný: Plášte: | Stars J18SF 20H ONE1 KTTC7F QR ONE1 KTTC7R QR Schwalbe Rocket Ron Performance ADDIX 24x2.10" |
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 24 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 60 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x9 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Race Junior Geometry,1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing,Disc Brake Flat mount, |
| Řídítka: | ONE Alloy Integrated Cockpit |
| Gripy: | ONE Junior Grip |
| Sedlovka: | ONE, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo: | Selle Royal Mini Vivo |
| Řazení: | SRAM X5, Trigger Shifter, 9-speed |
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































