Superior XR 6.5 GF Gloss Black / White
XR 6.5 GF spája rýchlosť modernej cestičky s komfortom bicykla pre dlhé vytrvalostné jazdy. Ľahký hliníkový rám XR, karbónová vidlica a sada Shimano 105 z neho robia výbornú voľbu pre jazdcov, ktorí chcú istý prejav, spoľahlivý výkon a pohodlie v jednom celku. Úplný popis
Značka:
801.2026.28066
801.2026.28067
801.2026.28068
801.2026.28069
801.2026.28070
801.2026.28071
Kód:
8592842215053
8592842215060
8592842215077
8592842215084
8592842215091
8592842215107
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
XR 6.5 GF je cestný bicykel typu gran fondo pre rýchle a dlhé jazdy, pri ktorých rozhoduje pohodlie, stabilita a efektívny prenos sily. Ľahký hliníkový rám XR s pokročilou geometriou ponúka istý prejav vo vyššej rýchlosti a súčasne uvoľnenejší posed, ktorý pomáha zvládať aj mnoho hodín v sedle bez zbytočnej únavy.
Karbónová vidlica, moderný 12-rýchlostný pohon Shimano 105 a kvalitná cestná výbava robia z XR 6.5 GF skvelú voľbu pre jazdcov, ktorí chcúkultivovaný výkon a dlhodobý komfort na asfalte.
- ľahký rám XR s Gran Fondo geometriou: efektívna a stabilná platforma pre rýchlu jazdu aj dlhé hodiny v sedle
- osvedčené kolesá DT Swiss R500: spoľahlivý cestný set s dobrou akceleráciou a istým vedením stopy
- vyvážený cestný pohon Shimano 105: presné radenie, plynulý chod a osvedčený výkon pre športovú jazdu aj dlhšie trasy data-start="1461">hydraulické kotúčové brzdy Shimano 105: silný a dobre dávkovateľný brzdný výkon pre vysokú kontrolu v každej situácii
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 2x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready |
| Vidlice: | XR Carbon Fork |
| Řídítka: | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Omotávka: | ONE Handlebar Tape |
| Představec: | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka: | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































