Woom 4 OFF
Prepracovaný detský bicykel s priemerom kolies 20", vhodný pre deti od 6 do 8 rokov s výškou 118 - 130 cm. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie! Woom 4 OFF je do detailu prepracovaný horský bicykel s priemerom bicyklov 20", vhodný pre deti od 6 do 8 rokov s výškou 118 - 130 cm.
Modely označené ako OFF sú prispôsobené podmienkam drsného terénu a potrebám dobrodružných detí.
- karbónová pevná vidlica
- hydraulické kotúčové brzdy
- prevodník zamedzujúci padaniu reťaze
- pohon 1x9 s kazetou 11/32
- široké plášte Schwalbe RocketRon
- predstavec Flip Flop na upravenie výšky riadidiel
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 20 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x9 |
| Rám: | Woom Off, 6061-T6 ALU, 12x135mm Axle |
| Vidlice: | Woom Carbon 20 Inch, 11/8" |
| Řídítka: | Woom ALU, 570 mm |
| Gripy: | Woom |
| Představec: | Woom Flip Flop, ALU, +/-15° |
| Sedlo: | Woom |
| Řazení: | Sram X5, 9-speed |
| Přehazovačka: | Sram X5, 9-speed |
Výrobca:
woom GmbH
Muthgasse 109 A
1190 Vienna
Rakousko
E-mail: service@dsgvoschutzteam.com
Web: woom.com
woom GmbH
Muthgasse 109 A
1190 Vienna
Rakousko
E-mail: service@dsgvoschutzteam.com
Web: woom.com
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Woom) |
Viac o značke Woom
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































