Michal
Veľmi dobrý obchod. Určite odporúčam a bol som nadšený. Prehľadne som zistiť všetko čo som potreboval. Na sklade bolo naozaj na sklade. Došlo to rýchlo. Jediné čo je trošku škoda je, že sú z Čiech a objednával som na Slovensko, takže to trvalo o deň dlhšie ale to je u všetkých dodávateľov z Čiech. Objednal som to v nedeľu večer, v pondelok ráno bola potvrdená, že je na sklade a o cca 11-tej bola expedvaná. Tomu hovorím rýchlosť ! A o cene ani nehovorím...odporúčam :)
Overený zákazník
V obchodě nakupuji relativně pravidelně, tedy pokud potřebuji koupit něco od firmy Knog, tak jedině zde :-))
Nikdy jsem neměl nejmenší problém, tato dodávka zboží se opozdila z důvodu, že jeden objednaný kus nebyl na skladě, pouze u dodavatele, což jsem věděl dopředu a počítal s tím, takže za mě bez ztráty desítky, jak říkával Přemek P.