Orbea Kimu 24 H20
Detský bicykel Orbea KIMU 24 H20 s priemerom kolies 24" pre deti s výškou 121-138 cm. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Orbea KIMU 24 H20 je juniorský bicykel stvorený pre veľké dobrodružstvá na dvoch kolesách. Ľahký rám, 8-rýchlostné radenie Microshift, hydraulické brzdy Clarks M2 a stabilné 24" kolesá dávajú mladým jazdcom kontrolu, bezpečie i sebavedomie pri každej jazde. Vďaka nastaviteľnému predstavcu, nízkemu rámu a detailom navrhnutým priamo pre deti je KIMU 24 H20 okolo, ktoré sa ľahko ovláda, skvele sedí a vydrží dlhšie ako jednu sezónu.
- ľahký rám Orbea Kimu 24 pre ľahkéovládanie a istejšiu jazdu
- 8-rýchlostný pohon Microshift s kazetou 11–42 zubov pre roviny aj stúpanie
- hydraulické kotúčové brzdy Clarks M2 s detskými brzdovými pákami
- 24" hliníkové kolesá a plášte Kenda Booster 24 × 2,20" pre stabilitu a istotu
- kokpit s hliníkovým predstavcoma +15 mm podložkou na prispôsobenie posedu
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 24 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x8 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Orbea Kimu 24 |
| Vidlice: | Orbea Kimu |
| Omotávka: | MTB custom |
| Představec: | MTB custom, hliník, +15 mm podložka |
| Sedlovka: | 27,2 × 305 mm, hliník, Low Stack rails |
| Sedlo: | SD 0.4, 234 × 138 mm |
Výrobca:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
Viac o značke Orbea
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.












































