Raymon Nayta Ultra
Raymon Nayta je moderný horský bicykel určený na jazdu v teréne i každodenné dobrodružstvo mimo asfaltu. Úplný popis
Značka:
7102600830
7102600850
7102600870
7102600890
Kód:
788364352644
788364352651
788364352668
788364352675
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Raymon Nayta je moderný horský bicykel určený na jazdu v teréne i každodenné dobrodružstvo mimo asfaltu. Ponúka ľahkú konštrukciu, stabilnú ovládateľnosť a pohodlnú geometriu, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre športových aj rekreačných jazdcov.
- veľkosti S (156 - 166 cm) / M (166 - 173 cm) / ML (177 - 187 cm) / L (173 - 180 cm) / XL (180 - 191 cm)
- kolesá 29" (veľkosť M, L a XL), alebo 27,5" (veľkosť S)
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 100 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | 29", Alloy 6061 |
| Vidlice: | RockShox Judy TK, coil, 100 mm |
| Řídítka: | Raymon Riser 31,8mm, Sweep: 9°, Rise: 20mm |
| Gripy: | Raymon MTB, lock on |
| Představec: | Raymon 31,8, Ahead |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.













































