Raymon Ravor Comp
Raymon Ravor Comp je výkonný celoodpružený horský elektrobicykel určený pre náročnú jazdu v teréne aj dlhšie výlety. Robustný rám s kombináciou kolies 29″ vpredu a 27,5″ vzadu zaisťuje stabilitu, lepšiu ovládateľnosť a istotu na technických trailoch. O silnú asistenciu sa stará motor Yamaha PW-X4 s krútiacim momentom 100 Nm a výkonom až 800 W, doplnený batériou Yamaha Link 840 Wh pre dlhý dojazd. Spoľahlivé radenie Shimano Deore 12s podporuje plynulý výkon v kopcoch aj rýchlych zjazdoch.
- rám smixom kolies 29″ vpredu a 27,5″ vzadu pre lepšiu ovládateľnosť a trakciu
- motor Yamaha PW-X4 s výkonom až 800 W a krútiacim momentom 100 Nm pre silnú asistenciu v kopcoch a na technických úsekoch
- batéria Yamaha Link 840 Wh (48 V) pre dlhší dojazd s asistenciou
- komponenty Shimano Deore 12-rýchlostné pre plynulé a spoľahlivé radenie
- celoodpružená konštrukcia pre komfort a kontrolu na trailoch data-start="335">robustný rám s maximálnym zaťažením 130 kg

Yamaha PW-X4
Špičkový výkon pro e-MTB.
Lehká, kompaktní a výkonná – nová jednotka PW-X4 přináší výrazné zvýšení výkonu a stává se tak nejlepší e-MTB pohonnou jednotkou Yamahy. S hmotností pouhých 2,6 kg, maximálním točivým momentem 100 Nm a výkonem 800 W nabízí tento vyspělý 48V systém působivou sílu pro zdolávání těch nejnáročnějších horských stezek a splnění vašich snů.
- 48V systém s vyšším výkonem a delším dojezdem
- Nejlepší poměr točivého momentu k hmotnosti ve své třídě
- 100 Nm maximální točivý moment
- Výkon 800 W
- Technologie Zero Cadence pro okamžitou asistenci
- Plynulý, tichý a přirozený pocit z jízdy
- Lehký, kompaktní a jedinečný design

PW-LINK 840
Nejlepší poměr kapacity k hmotnosti všech dob
Baterie Yamaha PW-LINK Integrated Battery 840 posouvá hranice svobody. Díky nejlepší kapacitě vůči hmotnosti ve své třídě (842 Wh, 4,2 kg) vám umožní jet dál a rychleji. Ultrakompaktní 48V design je ideální pro každé horské dobrodružství.
- Nejlepší poměr kapacity k hmotnosti všech dob
- 842 Wh, 48V, 4,2 kg
- Špičková ochrana proti šíření požáru
- Podpora dvojité baterie

PW-LINK integrovaný displej
Minimalistický styl s plnou viditelností
Plně zabudovaný do rámu, nový Yamaha PW-LINK integrovaný displej poskytuje základní informace o jízdě a zároveň zvyšuje estetiku vašeho eBiku. Přehledné rozložení umožňuje rychlé čtení údajů a intuitivní umístění tlačítek usnadňuje ovládání.
- 1,9" barevný displej
- Prémiová kvalita
- Design plynule zabudovaný do rámu
- Minimalistický vzhled
- Odolná konstrukce
- Klíčové informace na domovské obrazovce
- Podpora aplikace Yamaha
- Jednoduchá ovládací tlačítka
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29/27.5" (mullet) |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 150 mm |
| Zdvih vzadu: | 150 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Motor: | Yamaha PW-X4 |
| Batérie: | 840 Wh |
| Uloženie motora: | stredový |
| Krútiaci moment: | 100 Nm |
| Rám: | 29/27.5", Alloy 6061, removeable battery, boost, 150 mm |
| Vidlice: | RockShox Psylo Gold RC, air, 150 mm, tapered |
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com





































