Raymon Rokua 170 Ultra (zánovní)
Najazdených 500 km, kolo je vo vynikajúcom stave. Po servisnej kontrole, nastavené a pripravené na novú sezónu, záruka 12 mesiacov. Tento karbónový stroj so 170 mm zdvihom a top odpružením Fox je stavaný na to, aby ste mali maximálnu istotu a stabilitu v ťažkých zjazdoch aj na rozbitých trailoch. Moderná geometria a 29" kolesá vám dovolia prejsť aj technicky najnáročnejšie pasáže s kľu... Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Najazdených 500 km, kolo je vo vynikajúcom stave. Po servisnej kontrole, nastavené a pripravené na novú sezónu, záruka 12 mesiacov.
Tento karbónový stroj so 170 mm zdvihom a top odpružením Fox je stavaný na to, aby ste mali maximálnu istotu a stabilitu v ťažkých zjazdoch aj na rozbitých trailoch. Moderná geometria a 29" kolesá vám dovolia prejsť aj technicky najnáročnejšie pasáže s kľudom a kontrolou. Vďaka ľahkému karbónovému rámu a širokému rozsahu prevodov sa navyše pohodlne dostanete späť na kopec bez toho, aby ste museliobetovať zážitok zo zjazdu.
- univerzálny stroj na enduro, traily aj bikepark
- istota a stabilita aj v najnáročnejšom teréne
- ľahký a pevný karbónový rám s 170 mm zdvihom
- špičkové odpruženie Fox Factory pre maximálnu citlivosť a kontrolu
- tubeless ready kolesá so širokými plášťami pre skvelý grip a kontrolu
- teleskopická sedlovka pre rýchle prispôsobenie jazdy z kopca aj do kopca
- spoľahlivý pohon a brzdy vyššej triedy pre istotu aj pri extrémnom zaťažení
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 170 mm |
| Zdvih vzadu: | 170 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | 29", Carbon MLC Composite, boost, 170 mm |
| Vidlice: | FOX Float 38 Factory, Grip X, air, 170 mm, tapered |
| Tlumič: | FOX Float X Factory, air, 225x75 mm |
| Řídítka: | Raymon Riser 35 mm, Sweep: 9 °, Rise: 20 mm |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































