Raymon Soreno Pure
Moderný gravel bicykel s karbónovým rámom navrhnutý pre rýchlu a pohodlnú jazdu na ceste aj nespevnených cestách. Úplný popis
Značka:
7402603030
7402603050
7402603070
7402603090
Kód:
788364358684
788364358691
788364358707
788364358714
EAN:
na dotaz
na dotaz
na dotaz
na dotaz
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Raymon Soreno Pure je ľahký karbónový gravel bike pre jazdcov, ktorí chcú rýchlosť na ceste a istotu mimo asfaltu. Karbónový rám Carbon MLC Composite v kombinácii s karbónovou gravel vidlicou prináša nízku hmotnosť 10,4 kg, svižnú akceleráciu a vyšší komfort na rozbitom povrchu.
- karbónový rám a karbónová vidlica pomáhajú znižovať hmotnosť a zároveň zvyšujú komfort na horšom povrchu
- pohon Shimano GRX 1x12 je jednoduchý, spoľahlivý a vhodný pre gravel išportovú jazdu
- kombinácia prevodníka 40T a kazety 10-51T ponúka široký rozsah pre rýchlu jazdu po rovine aj prudké stúpanie
- hydraulické brzdy Shimano GRX s 160mm kotúčmi zaisťujú istý a dobre dávkovateľný brzdný výkon
- plášte Maxxis Reaver v rozmere 45-622 podporujú stabilitu, trakciu a pohodlie na asfalte aj šotoline
- osadenie je postavené na funkčných a overenýchkomponentoch Shimano GRX a Deore
- športový kokpit Raymon alloy 31,8 mm dopĺňa sedlo Raymon 140 SL VM Fit a omotávka Raymon tape anti slip
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | karbon |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | karbonová |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | 28", Carbon MLC Composite |
| Vidlice: | Carbon Gravel Disc |
| Řídítka: | Raymon alloy 31,8mm |
| Omotávka: | Raymon tape, anti slip |
| Představec: | Raymon 31,8mm |
| Sedlovka: | Raymon, carbon, offset: 8mm, 31,6 mm |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































