Raymon Yara 120 Pro
Chcete športovo-všestranné trail/enduro koleso so 130 mm zdvihu, ktoré kombinuje stabilitu 29" kolies a aktívne ovládanie. Tento model je navrhnutý pre jazdcov, ktorí chcú bicykel s agresívnejšou geometriou a schopnosťou zvládnuť náročnejší terén aj výjazdy. Úplný popis
Značka:
7102501830
7102501850
7102501870
7102501890
Kód:
788364353092
788364353108
788364353115
788364353252
EAN:
na dotaz
na dotaz
3 - 5 dní
môžete mať už 20.4.2026
môžete mať už 20.4.2026
na dotaz
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Chcete športovo-všestranné mtb/trail koleso so 130 mm zdvihu, ktoré kombinuje stabilitu 29" kolies a aktívne ovládanie. Tento model je navrhnutý pre jazdcov, ktorí chcú bicykel s agresívnejšou geometriou a schopnosťou zvládnuť náročnejší terén aj výjazdy. Bicykel pôsobí naživo a sebaisto ako na technických chodníkoch, tak na dlhších horských tratiach. Zadná stavba so zdvihom 120 mm doplnená vzduchovým tlmičom RockShox Deluxe Select zaisťuje plynulý chod a dobrú trakciu na koreňoch aj kameňoch. Výsledkom je plynulý avyvážený chod s dobrou stabilitou a ochotou akcelerovať.
- hliníkový rám Alloy 6061, Boost – odolná konštrukcia pre trail použitie
- zadný zdvih 120 mm s tlmičom RockShox Deluxe Select - vyvážený pomer komfortu a efektivity
- vidlica RockShox Psylo Silver RC so 130 mm zdvihom – lepšie pruženie kontrola v technických zjazdoch
- 29" kolesá – rýchlosť, stabilita a ľahké prekonávanie prekážok
- moderná trail geometria – istota v zjazdoch aj dobrá ovládateľnosť
- hydraulické kotúčovéštvorpiestkové brzdy Magura MT5 – spoľahlivé brzdenie v teréne
- teleskopická sedlovka – pohodlné nastavenie pozície pre výjazdy aj zjazdy
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 130 mm |
| Zdvih vzadu: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | 29", Alloy 6061, boost, 120 mm |
| Vidlice: | RockShox Psylo Silver RC, air, 130 mm, tapered |
| Tlumič: | RockShox Deluxe Select, air, 210x50 mm |
| Řídítka: | Raymon Riser 31.8 mm, Sweep: 9 °, Rise: 15 mm |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































