Santa Cruz V10 DH S
Zjazdové kolo, na ktorom vyhrávajú preteky svetového pohára jazdci najlepšieho tímu súčasnosti - Santa Cruz Syndicate. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Santa Cruz V10.8 je zjazdové kolo, na ktorom vyhrávajú preteky svetového pohára jazdci najlepšieho tímu súčasnosti - Santa Cruz Syndicate . Teda veľké mená ako Jackston Goldstone, Andreas Kolb a Nina Hoffmann. Pokiaľ chceš osedlať rovnaký stroj ako tieto hviezdy, potom je nová V10 práve pre teba!
- karbónovýceloodpružený rám CC s 208 mm zdvihu
- vo veľkostiach S, M, L sú kolesá Mullet 29/27.5"
- veľkosť XL má obe kolesá 29"
- nastaviteľná geometria (2x flip chip, hlavové zloženie)
- doživotná záruka na rám, čapy, ložiská a ráfiky Reserve
- veľkosti S (154-167 cm) / M (165-175 cm) / L (172-185 cm) / XL (182-195 cm)
- hmotnosť 16.69 kg

VPP

Mullet
Kombinace většího předního kola 29" a menšího zadního kola 27,5". Větší přední kolo lépe přejíždí nerovnosti a dodává stabilitu, zatímco menší zadní kolo zvyšuje hravost, obratnost a dává víc prostoru za sedlem v prudkých sjezdech.
CC Carbon
Nejvyšší třída karbonu CC je to nejlehčí a nejpevnější, co si můžeš dopřát.Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29/27.5" (mullet) |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 203 mm |
| Zdvih vzadu: | 208 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x7 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Carbon CC MX 208mm Travel VPP™ |
| Vidlice: | RockShock BoXXer Select, 200mm |
| Tlumič: | RockShox Vivid Select+ Coil |
| Řídítka: | OneUp Aluminum Bar |
| Gripy: | Burgtec Bartender Pro Grip |
Výrobca:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Santa Cruz) |
Viac o značke Santa Cruz
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































