Superior XF 9.9 Team Red Carbon / Matte Carbon
Superior XF 9.9 Team je závodne ladený celoodpružený XC model postavený na špičkovom karbónovom ráme s modernou race geometriou a zdvihom 120 mm. Bicykel je navrhnutý pre maximálnu efektivitu šliapania, presné ovládanie a vysokú stabilitu vo vysokom tempe. Úplný popis
Značka:
801.2026.29114
801.2026.29115
801.2026.29116
801.2026.29117
Kód:
8592842214209
8592842214216
8592842214223
8592842214230
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior XF 9.9 Team je závodne ladený celoodpružený XC model postavený na špičkovom karbónovom ráme s modernou race geometriou a zdvihom 120 mm. Bicykel je navrhnutý pre maximálnu efektivitu šliapania, presné ovládanie a vysokú stabilitu vo vysokom tempe. Prémiové odpruženie FOX, karbónové kolesá DT Swiss a bezdrôtové radenie Shimano XTR Di2 tvoria celokurčený pre najnáročnejšie závodné nasadenie.
- karbónový rám s race geometriou pre maximálnu efektivitu a presné riadenie
- odpruženie FOX SL Factory pre citlivý chod a špičkovú kontrolu v teréne
- karbónové ráfiky DT Swiss XRC 1200 SPLINE pre nízku hmotnosť a rýchlu akceleráciu data-start="371">bezdrôtové radenie Shimano XTR Di2 pre okamžité a presné radenie
- závodne ladené celoodpružené XC koleso so zdvihom 120 mm pre vysoké tempo aj technické trate
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 120 mm |
| Zdvih vzadu: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ano |
| Ráfky: | karbon |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | FOX 34SL Factory , Tapered, GRIP SL, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič: | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Řídítka: | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































