Superior BLOX 6.0 Gloss Dark Chrome
Superior BLOX 6.0 je dostupný mestský a trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné jazdenie, dochádzanie do práce aj rekreačné vychádzky po meste a cyklotrasách. Úplný popis
Značka:
801.2026.28175
801.2026.28176
801.2026.28177
801.2026.28178
Kód:
8592842221054
8592842221061
8592842221078
8592842221085
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior BLOX 6.0 je dostupný mestský a trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné jazdenie, dochádzanie do práce aj rekreačné vychádzky po meste a cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú a prirodzenú jazdnú pozíciu, ktorá zaisťuje dobrý prehľad o okolí a vysoký komfort pri každodennom používaní. Vďaka odpruženej vidlici, jednoduchému a spoľahlivému pohonu Shimano a osvedčeným V-brzdám je BLOX 6.0 ideálnou voľbou pre nenáročnú, pohodovú a bezpečnú mestskúmobilitu.
- hliníkový rám s komfortnou touring geometriou
- odpružená vidlica pre lepšiu filtráciu nerovností
- radenie a pohon Shimano pre spoľahlivú prevádzku
- V-brzdy pre ľahkú údržbu a isté brzdenie
- funkčné komponentové osadenie pre mesto i cyklotrasy
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | mechanické kotoučové |
| Počet rýchlostí: | 2x7 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Řídítka: | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































