Superior BLOX 6.2 T Gloss Grey
Superior BLOX 6.2 T je praktický trekingový bicykel navrhnutý pre každodenné dochádzanie, mestskú prevádzku aj pohodové vychádzky po cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú a pohodlnú jazdnú pozíciu, ktorá zaisťuje dobrý prehľad o okolí, prirodzený posed a menšiu záťaž chrbta i ramien. Úplný popis
Značka:
801.2026.28149
801.2026.28150
801.2026.28151
Kód:
8592842220927
8592842220934
8592842220941
EAN:
na objednávku
na objednávku
na objednávku
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior BLOX 6.2 T je praktický trekingový bicykel navrhnutý pre každodenné dochádzanie, mestskú prevádzku aj pohodové vychádzky po cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú a pohodlnú jazdnú pozíciu, ktorá zaisťuje dobrý prehľad o okolí, prirodzený posed a menšiu záťaž chrbta i ramien. Spoľahlivý pohon Shimano, hydraulické kotúčové brzdy a kompletná mestská výbava robia z modelu BLOX 6.2 T ideálnu voľbu pre každodenný pohyb po meste aj okolí za každého počasia.
- data-section-id="1urcel5" data-start="19">komfortný hliníkový rám s touring geometriou pre prirodzený a vzpriamený posed
- spoľahlivý pohon Shimano pre jednoduché a bezstarostné každodenné používanie
- hydraulické kotúčové brzdy pre istotu a bezpečné brzdenie
- kompletná mestská výbava pripravená na každý deň data-section-id="13rqy3g" data-start="291">ideálny na dochádzanie, mestskú prevádzku aj pohodové vychádzky po cyklotrasách
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 2x8 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Vidlice: | SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 31,8mm, 35° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































