Superior RACER 24 Matte Radioactive Yellow
Superior RACER 24 je detský bicykel s kolesami 24" pre deti vo veku 7 - 10 rokov. Ľahký hliníkový rám, sedemrýchlostný prevod a spoľahlivé brzdy, ktoré uľahčujú ovládanie a zvyšujú bezpečnosť pri jazde v meste aj teréne. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior RACER 24 je detský bicykel s kolesami 24", navrhnutý pre mladých cyklistov, ktorí chcú prechod na väčší bicykel s komfortnou a stabilnou geometriou. Má ľahký hliníkový rám, sedemrýchlostný prevod a spoľahlivé brzdy, ktoré uľahčujú ovládanie a zvyšujú bezpečnosť pri jazde v meste aj teréne. Bicykel ponúka pohodlnú polohu pre dieťa a komponenty prispôsobené jeho ergonómii, čo podporuje istotu a samostatnosť na bicykli. Rám má päťročnú záruku.
- ľahký hliníkový rám vhodný pre mladýchjazdca
- sedemrýchlostný prevod pre ľahké radenie
- spoľahlivé brzdy s ľahkou ovládateľnosťou
- komponenty prispôsobené detskej ergonómii
Mohlo by vás zaujímať:
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 24 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 50 mm |
| Brzdy: | ráfikové |
| Počet rýchlostí: | 1x8 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry,1xOptimized, BB BSA, SR dropout, |
| Vidlice: | SR Suntour XCT JR24, 1-1/8",Soft Spring, QR Type, 50mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 25.4mm |
| Gripy: | ONE Junior Grip |
| Představec: | ONE, Alloy, 25.4mm, 15° |
| Sedlovka: | ONE, Alloy, 27.2mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































