Superior XC 6.5 Matte Black / Chrome
Superior XC 6.5 je skvelý bicykel pre každodenné jazdenie aj dlhšie dobrodružstvo v teréne. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
XC 6.5 je ideálny bicykel s pevným rámom pre všetkých cyklistov, ktoré hľadajú pohodlie, výkon a štýl. Ľahký hliníkový rám s vnútorným vedením káblov, geometria prispôsobená pre celodenné vychádzky a nadčasové farby z neho robia skvelého spoločníka. Spoľahlivé radenie Shimano Deore, hydraulické brzdy a odpružená vidlica so 100 mm zdvihom zaisťujú hladkú a bezpečnú jazdu na každej trase.
Veľkosti: S - 16", M - 18", L - 20", XL - 22"
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 100 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x10 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Sport Geometry, Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA 73 mm, IDK dropout |
| Vidlice: | Suspension Air fork, AHEAD 1-1/8", QR Type, 100mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 12mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE Sport, Alloy, 31.8mm, -8° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































