Superior XP 929 LTD
Karbónový horský bicykel na 29" bicykloch postavený pre rýchlu jazdu v teréne aj na závodné trate. Ideálna voľba pre športových a ambicióznych jazdcov, ktorí hľadajú rýchly, ľahký a presný horský bicykel na traily aj maratóny. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Karbónový horský bicykel na 29" kolesách postavený pre rýchlu jazdu v teréne aj na závodné trate. Základom je ľahký a tuhý rám z karbónu Mid Modulus s modernou XC geometriou, Boost osami a vnútorným vedením bowdenov. O odpruženie sa stará vzduchová vidlica Manitou Machete Comp so 120 mm zdvihu a zámkom z riadidiel. Komponenty Shimano Deore 1x12 poskytujú spoľahlivé a presné radenie. Brzdový systém Shimano MT410 zaisťuje bezpečné brzdenie za všetkých podmienok. Bicykel je osadený kvalitnými nábojmi Shimano XT, ráfikmi pripravenými pre bezdušové použitie aplášti Schwalbe Racing Ralph 2.25". Ideálna voľba pre športových a ambicióznych jazdcov, ktorí hľadajú rýchly, ľahký a presný horský bicykel na traily aj maratóny.
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Carbon MTB Mid Modulus, Advanced Race Geometry, Conical Head Tube, BB92, SH dropout, Thru Axle Boost 12x148mm, Inner cable routing |
| Vidlice: | MANITOU MACHETE COMP LO, 29", 120MM, Thru axle 110X15 |
| Řídítka: | ONE Alloy, 12mm rise, 31.8mm |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -8° |
| Sedlovka: | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































