Darrk Fleucht
LEN KUPUJTE DARCEKY, MY MAME DOBRE MANZELKY, K STASTIU NAM NIC NECHYBA, NAM SPADOL KAPOR DO PIVA
Michal
Veľmi dobrý obchod. Určite odporúčam a bol som nadšený. Prehľadne som zistiť všetko čo som potreboval. Na sklade bolo naozaj na sklade. Došlo to rýchlo. Jediné čo je trošku škoda je, že sú z Čiech a objednával som na Slovensko, takže to trvalo o deň dlhšie ale to je u všetkých dodávateľov z Čiech. Objednal som to v nedeľu večer, v pondelok ráno bola potvrdená, že je na sklade a o cca 11-tej bola expedvaná. Tomu hovorím rýchlosť ! A o cene ani nehovorím...odporúčam :)