Overený zákazník
Treba davat bacha, ze aj ked do objednavky napisete, ze chcete platit kartou alebo nech oznamia, ze chcu iba hotovost, tak tato info sa nedostala ku kurierovi Slovenske posty a trval na platbe v hotovosti. Nasledne bike musel nechat na poste, kde sa uz kartou platit dalo. Skor je to chyba posty.
Ondřej
Ještě jsem se nesetkal s tak rychlou reakcí na moji objednávku a následné zaslání zboží, v e-shopech objednávám pravidelně ale Váš E-shop mě mile překvapil. Myslím že si zasloužíte pochvalu a určitě se k vašemu Eshopu při nejbližší příležitosti klidně vrátim. udělali jste na mě dojem.