Raymon Trailray 120 Pro
Univerzálny parťák na každý deň. Trailray 120 Pro je ideálny pre jazdcov, ktorí chcú komfort plne odpruženého e-MTB, ale nepotrebujú extrémne zdvihy ani závodnú geometriu. S 130/120 mm zdvihmi, 29" kolesami a výkonným motorom Yamaha zvládne ako terén a trail, tak mestské cyklotrasy alebo dlhšie výlety v prírode. Úplný popis
Značka:
2102503030
2102503050
2102503070
2102503090
Kód:
710497328159
710497328166
710497328173
710497328180
EAN:
skladom
na dotaz
skladom
na dotaz
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Univerzálny parťák na každý deň. Trailray 120 Pro je ideálny pre jazdcov, ktorí chcú komfort plne odpruženého e-MTB, ale nepotrebujú extrémne zdvihy ani závodnú geometriu. S 130/120 mm zdvihmi, 29" kolesami a výkonným motorom Yamaha zvládne ako terén a trail, tak mestské cyklotrasy alebo dlhšie výlety v prírode.
- motor: Yamaha PW-S2, 250/600 W, 75 Nm
- batéria: 8000 Wh, 36 V (vynímateľná), 4A nabíjanie data-end="435" data-start="163">vidlica RockShox Psylo Silver RC, air, 130 mm, tapered
- tlmič SR Suntour Raidon R, air, 210x47,5 mm
- pre ľahký až stredný trail/all-mountain terén
- zdvihy 130/120 mm
- radenie 1x10
- inovatívny dizajn, vysoká kvalita
Yamaha PW-S2
Power: 250/600 W, 75 Nm
Akku: 800 Wh, 36 V
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 130 mm |
| Zdvih vzadu: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x10 |
| Motor: | Yamaha PW-S2 |
| Batérie: | 720 Wh |
| Uloženie motora: | stredový |
| Krútiaci moment: | 75 Nm |
| Rám: | 29", Alloy 6061, removeable battery, boost, 120 mm |
| Vidlice: | RockShox Psylo Silver RC, air, 130 mm, tapered |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































