Santa Cruz Bullit GX AXS
Celoodpružený elektrobicykel s motorom Bosch Performance CX (100 Nm) a batériou 600 Wh. Úplný popis
Značka:
58-26305-335-2-882-242601-02
58-26305-335-3-882-242601-02
58-26305-335-6-882-242601-02
Kód:
0616663240150
0616663240174
0616663240235
EAN:
na objednávku
3 - 4 dny
na objednávku
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Robustný elektrobicykel navrhnutý pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálny výkon v náročnom teréne. Bullit kombinuje zjazdovú odolnosť s modernými e-MTB technológiami, čím vytvára stroj pripravený na tie najtvrdšie podmienky. Či už ide o dlhé dni v horách alebo intenzívne jazdenie v bikeparku.
- motor Bosch Performance CX (100 Nm)
- batéria 600 Wh
- možnosť dokúpiť extender Bosch PowerMore 250 Wh
- mullet, vpredu koleso 29", vzadu 27,5"
- nastaviteľná geometria a progresivita pruženiapomocou flipchipu
- karbónový rám so zdvihom 170 mm, trieda C
- veľkosti S (155-165 cm) / M (165-175 cm) / L (175-185 cm) / XL (185-193 cm) / XXL (193-201 cm)
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29/27.5" (mullet) |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 170 mm |
| Zdvih vzadu: | 170 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Motor: | Bosch Performance CX GEN4 |
| Batérie: | 600 Wh |
| Uloženie motora: | stredový |
| Krútiaci moment: | 100 Nm |
| Rám: | Carbon C |
| Vidlice: | Fox 38 Float Performance Elite, Grip X2, 170mm |
Výrobca:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Viac o značke Santa Cruz
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































