Superior BLOX 6.4 T MS Matte Black
Superior BLOX 6.4 T MS je dámsky trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné dochádzanie, mestskú prevádzku aj pokojné vychádzky po cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s dámskou touring geometriou podporuje vzpriamenú a uvoľnenú jazdnú pozíciu, ktorá šetrí chrbát, ramená aj krčnú chrbticu. Úplný popis
Značka:
801.2026.28145
801.2026.28146
801.2026.28147
Kód:
8592842220880
8592842220897
8592842220903
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior BLOX 6.4 T MS je dámsky trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné dochádzanie, mestskú prevádzku aj pokojné vychádzky po cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s dámskou touring geometriou podporuje vzpriamenú a uvoľnenú jazdnú pozíciu, ktorá šetrí chrbát, ramená aj krčnú chrbticu a zároveň zaisťuje dobrý prehľad o okolí. Spoľahlivý pohon Shimano CUES, hydraulické kotúčové brzdy a kompletná trekkingová výbava vrátane blatníkov, zadného nosiča a integrovaných svetiel robia z modelu BLOX 6.4 T MS ideálnu voľbu pre bezstarostnýkaždodenný pohyb po meste aj za každého počasia.
- komfortný rám s dámskou touring geometriou pre vzpriamený a uvoľnený posed
- spoľahlivý pohon Shimano CUES 1×9 pre jednoduché a bezstarostné radenie
- hydraulické kotúčové brzdy pre istotu a bezpečné brzdenie
- kompletnýtrekkingová výbava vrátane blatníkov, zadného nosiča a integrovaných svetiel
- ideálny pre každodenné dochádzanie, mestskú prevádzku aj pokojné vychádzky po cyklotrasách
Parametre
| Určenie: | dámske |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 2x8 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Vidlice: | Rigid, Alloy 6061 T6, Disc Brake |
| Řídítka: | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 31,8mm, 35° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































