Superior BLOX 6.7 T Gloss Metallic Black
Superior BLOX 6.7 T je moderný trekingový bicykel navrhnutý pre maximálne pohodlie pri každodennom jazdení, dochádzaní do práce aj dlhších vychádzkach po meste a okolí. Komfortný rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú jazdnú pozíciu, ktorá odľahčuje chrbtu aj ramenám a zároveň zaisťuje výborný prehľad o prevádzke. Úplný popis
Značka:
801.2026.28102
801.2026.28104
801.2026.28105
Kód:
8592842216944
8592842216968
8592842216975
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior BLOX 6.7 T je moderný trekingový bicykel navrhnutý pre maximálne pohodlie pri každodennom jazdení, dochádzaní do práce aj dlhších vychádzkach po meste a okolí. Komfortný rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú jazdnú pozíciu, ktorá odľahčuje chrbtu aj ramenám a zároveň zaisťuje výborný prehľad o prevádzke. Vďaka odpruženej vidlici, spoľahlivému pohonu Shimano CUES, hydraulickým kotúčovým brzdám a plnej mestskej výbave je BLOX 6.7 T ideálnou voľbou pre bezstarostný každodenný commuting aj aktívny pohyb bezstresu.
- komfortný rám s touring geometriou pre vzpriamený a pohodlný posed
- spoľahlivý pohon Shimano CUES
- hydraulické kotúčové brzdy pre istotu v každom počasí
- plná mestská výbava vrátane integrovaných svetiel
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 2x11 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Vidlice: | SR Suntour NEX-HLO, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport Ergo, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 31,8mm, 35° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































