Superior BLOX 6.4 Matte Black
Superior BLOX 6.4 je moderný mestský a trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné jazdenie, dochádzanie do práce aj rekreačné vychádzky po meste a cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú a uvoľnenú jazdnú pozíciu, ktorá šetrí chrbát aj ramená. Úplný popis
Značka:
801.2026.28116
801.2026.28117
801.2026.28118
801.2026.28119
Kód:
8592842217088
8592842217095
8592842217101
8592842217118
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior BLOX 6.4 je moderný mestský a trekingový bicykel navrhnutý pre pohodlné každodenné jazdenie, dochádzanie do práce aj rekreačné vychádzky po meste a cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám s touring geometriou podporuje vzpriamenú a uvoľnenú jazdnú pozíciu, ktorá šetrí chrbát aj ramená a zároveň zaisťuje prirodzený prehľad o okolí. Vďakaspoľahlivému pohonu Shimano CUES, hydraulickým kotúčovým brzdám a pohodlnému sedlu je BLOX 6.4 ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú komfortný, praktický a nenáročný bicykel pre každodenné použitie.
- komfortný hliníkový rám s touring geometriou
- spoľahlivý pohon Shimano CUES
- hydraulické kotúčové brzdy pre istotu v každej situácii data-end="236" data-section-id="17ayeyp" data-start="161">pohodlné sedlo pre každodennú jazdu
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 28 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x9 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Vidlice: | Rigid, Alloy 6061 T6, Disc Brake |
| Řídítka: | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































