Superior XF 9.9 Team Gloss Red Carbon / Black
Superior XF 9.9 Team je náš najrýchlejší a najpokročilejší XC bicykel, navrhnutý pre maximálnu rýchlosť, efektivitu a kontrolu na závodných tratiach. Celoodpružený karbónový rám s progresívnou geometriou a zdvihom 120 mm prináša ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, tuhosti a istoty v technických pasážach. Úplný popis
Značka:
801.2024.29190
Kód:
8592842198356
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior XF 9.9 Team je náš najrýchlejší a najpokročilejší XC bicykel, navrhnutý pre maximálnu rýchlosť, efektivitu a kontrolu na závodných tratiach. Celoodpružený karbónový rám s progresívnou geometriou a zdvihom 120 mm prináša ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, tuhosti a istoty v technických pasážach. Špičkové odpruženie DT Swiss, karbónové kolesá DT Swiss XRC 1200 SPLINE a bezdrôtové radenie Shimano XTR Di2 robia z modelu XF 9.9 Team prémiový závodný stroj, ktorý bol testovaný vo Svetovom pohári a je pripravený podať maximálnuvýkon.
- nový celoodpružený karbónový rám s progresívnou XC geometriou pre maximálnu rýchlosť a kontrolu
- špičkové DT Swiss odpruženie so zdvihom 120 mm pre istotu na každej trati data-section-id="13hr0z7" data-start="270">karbonové kolesá DT Swiss XRC 1200 SPLINE pre nízku hmotnosť a rýchlu akceleráciu
- bezdrôtové radenie Shimano XTR Di2 pre bleskové a presné zmeny prevodov
- závodne ladený model testovaný vo Svetovom pohári a pripravený na maximálny výkon
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 120 mm |
| Zdvih vzadu: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ano |
| Ráfky: | karbon |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič: | RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x40mm, 3 position |
| Řídítka: | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































