Superior XP 6.1 Gloss Black / Matte Black
29" horský bicykel vybavený vzduchovou vidlicou SR Suntour a pohonom Shimano Deore 1x12. Úplný popis
Značka:
801.2026.29041
801.2026.29042
801.2026.29043
801.2026.29044
801.2026.29045
Kód:
8592842212915
8592842212922
8592842212939
8592842212946
8592842212953
EAN:
skladom
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Základný model novej generácie rámu z prémiovej hliníkovej zliatiny. Vďaka pokročilému spracovaniu ponúka nízku hmotnosť a jazdné vlastnosti podobné karbónovým rámom. Tento bicykel je ideálnou voľbou pre začínajúcich pretekárov alebo náročnejších rekreačných jazdcov, ktorí chcú pohodlne absolvovať svoje prvé maratóny alebo dlhé výlety v teréne. O spoľahlivosť a bezpečnosť sa starajú kvalitné komponenty renomovaných výrobcov.
- trikrát zoslabovaný hliníkový rám vkombináciu s technológiou hydroformingu je ľahký a tuhý
- vzduchová vidlica SR Suntour XCR32
- presné radenie Shimano Deore 1x12
- účinné hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT410

Lehký hliníkový rám
Nová generace rámu XP vychází z našich špičkových karbonových modelů a přináší o 250 g nižší hmotnost. Vnitřní vedení kabelů, Boost osa a UDH koncovka dodávají rámu moderní vzhled, tuhost a odolnost. Vylepšená geometrie zajišťuje stabilitu i jisté ovládání v náročném terénu.
Pohon Shimano Deore 1x12
Kolo je vybaveno pohonem Shimano 1×12, který spojuje přesné a plynulé řazení s dlouhou životností. Díky širokému rozsahu převodů zvládnete prudká stoupání i rychlé sjezdy bez nutnosti častého řazení. Systém je lehký, tichý a spolehlivý i při delších jízdách v terénu.
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano
Hydraulické brzdy Shimano poskytují jistý a dobře dávkovatelný brzdný výkon za sucha i za mokra. Přispívají k vyšší bezpečnosti a lepší kontrole kola.
Vzduchová vidlice SR Suntour
Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 s dálkovým uzamykáním, konickým sloupkem řízení, osou 15×110 mm a zdvihem 120 mm nabízí jemný chod, vysokou citlivost a spolehlivý výkon v každém terénu. Spolu s lehkým rámem přináší maximální pohodlí a jistotu na trailech i při delších vyjížďkách.Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu X6 Ultralite, Race Geometry, Conical Head Tube, BB92, Boost Thru axle 148x12 mm, Inner cable routing |
| Vidlice: | SR Suntour XCR32, Air, Remote, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Řídítka: | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































