Superior TEAM XF 29 Factory Racing Gloss Carbon Red
Pretekársky špeciál, na ktorom Ramona Forchini došla k titulu majsterky sveta. Bicykel stojí na ráme z prvotriedneho karbónu s hmotnosťou iba 1717 gramov. O maximálnu akceleráciu a presné radenie sa stará bezdrôtová sada SRAM XX1 Eagle AXS s konfiguráciou 1x12. Úplný popis
Značka:
801.2023.29120
801.2023.29121
801.2023.29123
Kód:
8592842188982
8592842183284
8592842189002
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Pretekársky špeciál, na ktorom Ramona Forchini došla k titulu majsterky sveta. Bicykel stojí na ráme z prvotriedneho karbónu s hmotnosťou iba 1717 gramov. O maximálnu akceleráciu a presné radenie sa stará bezdrôtová sada SRAM XX1 Eagle AXS s konfiguráciou 1x12. V teréne vás podrží odpruženie RockShox SID Ultimate so zdvihom 110 a 105 mm, ovládané priamo z karbónových riadidiel. Rýchlosť a kontrolu ďalej podporujú karbónové kolesá DT Swiss, hlavové zloženie Acros BlockLock aj elektrická teleskopická sedlovka doplnená sedlomFizik.
- ľahký karbónový rám s hmotnosťou 1,7 kg
- závodne ladená geometria pre XC trate a maratóny
- predný zdvih 110 mm, zadný zdvih 105 mm
- diaľkový lockout odpruženie z riadidiel
- pohon Shimano XT 1×12 s rýchlou a presnou odozvou
- zapletené kolesá DT Swiss pre svižnúakceleráciu
- teleskopická sedlovka pre istotu v technických zjazdoch
- hlavové zloženie Acros BlockLock chrániaci rám pri pádoch alebo pretočení riadidiel
- vnútorné vedenie kabeláže pre čistý vzhľad a nižšie riziko poškodenia
- nízka celková hmotnosť a efektívny prenos energie pri šliapaní
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 110 mm |
| Zdvih vzadu: | 105 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ano |
| Ráfky: | karbon |
| Rám: | SU-01, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | RockShox SID Ultimate Charger RD R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 110mm travel, 2 position |
| Tlumič: | RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x45mm, 2 position |
| Řídítka: | ONE Race, Carbon, 31.8mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































