Superior XC 6.1 MS Matte Black / Bordeaux
Superior XC 6.1 MS je dámsky horský bicykel navrhnutý pre pohodové každodenné jazdenie, rekreačné vychádzky aj prvé výlety do terénu. Úplný popis
Značka:
801.2026.29195
801.2026.29196
Kód:
8592842221412
8592842221436
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior XC 6.1 MS je dámsky horský bicykel navrhnutý pre pohodové každodenné jazdenie, rekreačné vychádzky aj prvé výlety do terénu. Ľahký hliníkový rám so zníženou hornou rámovou rúrkou uľahčuje nasadanie a prináša väčšiu istotu pri zastavovaní aj rozjazdoch. V kombinácii s odpruženou vidlicou so zdvihom 100 mm, jednoduchým a spoľahlivým pohonom Shimano CUES a hydraulickými brzdami je XC 6.1 MS ideálnou voľbou pre cyklistky, ktoré hľadajú komfortné, ľahko ovládateľné a univerzálne MTB.
- ľahký hliníkový rám s dámskougeometriou
- odpružená vidlica SR Suntour so zdvihom 100 mm
- pohon Shimano CUES 1×9
- hydraulické kotúčové brzdy Shimano
Parametre
| Určenie: | dámske |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 100 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x9 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Sport Geometry, Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA 73 mm, IDK dropout, |
| Vidlice: | SR Suntour XCT 30 DS, AHEAD 1-1/8", Coil, QR Type, 100mm travel |
| Řídítka: | ONE Alloy, 20mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 31,8mm, +6° |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































