Superior XP 9.6 Gloss Petrol / Petrol Grey
Superior XP 9.6 je ultraľahký karbónový hardtail s novou geometriou zameranou na vyššiu pevnosť a výkon. Úplný popis
Značka:
801.2025.29082
801.2025.29083
801.2025.29084
801.2025.29085
Kód:
8592842207249
8592842207263
8592842207287
8592842207300
EAN:
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
na objednávku
môžete mať už 22.4.2026
môžete mať už 22.4.2026
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
XP 9.6 je ultraľahký karbónový hardtail s novou geometriou zameranou na vyššiu pevnosť a výkon. Rám je kompatibilný s UDH, má vnútorné vedenie kabeláže a upravené vzpery pre lepšie pohodlie. Vidlica DT Swiss so zdvihom 100 mm si poradí aj s náročnými XC traťami. Radenie Shimano XT Di2 je rýchle a bezdrôtové. Ľahké kolesá DT Swiss X 1900 SPLINE® prispievajú k väčšej dynamike a rýchlosti.
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 100 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | karbonová |
| Rám: | Carbon MTB Race Pro Mid Modulus,Advanced Race Geometry, Integrated Cable Routing, BB92, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Řídítka: | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Race, Lock-On |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka: | ONE Race, Carbon, 27.2mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































