Superior XP 9.6 Gloss Coral Red / Grey
Superior XP 9.6 je ultraľahký karbónový hardtail určený pre náročné XC trate a športové jazdenie. Rám je vyrobený z karbónu s novou geometriou zameranou na vyššiu pevnosť a výkon, má vnútorné vedenie kabeláže pre čistý vzhľad a je kompatibilný s UDH pätkou. Úplný popis
Značka:
801.2026.29011
801.2026.29012
801.2026.29013
801.2026.29014
801.2026.29015
Kód:
8592842213608
8592842213615
8592842213622
8592842213639
8592842213646
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnosť:
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior XP 9.6 je ultraľahký karbónový hardtail určený pre náročné XC trate a športové jazdenie. Rám je vyrobený z karbónu s novou geometriou zameranou na vyššiu pevnosť a výkon, má vnútorné vedenie kabeláže pre čistý vzhľad a je kompatibilný s UDH pätkou. Pohodlie a kontrolu v teréne zaisťuje odpružená vidlica DT Swiss so zdvihom 100 mm. Radenie Shimano XT Di2 poskytuje rýchle a bezdrôtové ovládanie prevodov a ľahké kolesá DT Swiss X 1900 SPLINE® prispievajú k dynamike a rýchlosti jazdy. Záruka na rám je päťrokov.
- ultraľahký karbónový rám s modernou geometriou
- vnútorné vedenie kabeláže a UDH kompatibilita
- odpružená vidlica DT Swiss so 100 mm zdvihom
- bezdrôtové radenie Shimano XT Di2
- ľahké kolesá DT Swiss X 1900 SPLINE® pre vyšší výkon a rýchlosť
Veľkosti: 13,5″ (XS), 15,5″ (S), 17,5″ (M), 19″ (L), 21″(XL)

Nový lehký karbonový rám
Nový ultralehký hardtail rám je vyroben z kvalitního karbonu a přichází s novou geometrií, která zajišťuje větší pevnost a zaměření na výkon. Rám je nově kompatibilní s UDH patkou a nabízí integrované vnitřní vedení kabeláže pro čistý a aerodynamický vzhled. Tento rám je ideální volbou pro náročné jezdce, kteří hledají špičkový výkon a maximální efektivitu na každé trati.
DT Swiss odpružení pro každou trať
Kolo je vybaveno vidlicí DT Swiss se zdvihem 100 mm. Tato vidlice je skvělou volbou pro XC tratě, aby kolo neztrácelo svou rychlost a zároveň projelo všechny překážky a sjezdy.
Pohon Shimano XT Di2
Nejnovější Shimano XT Di2 přináší rychlé, přesné a bezdrátové řazení, které zlepšuje zážitek z jízdy. Díky maximální spolehlivosti se můžete soustředit jen na vaši jízdu Ideální volba pro náročné jezdce, kteří chtějí výkon na nové úrovni.
Lehké výplety DT Swiss
Na kole jsou použity lehké výplety DT Swiss X 1900 SPLINE®, které kolu přidají dynamičtější akceleraci a podpoří kolo v rychlé jízdě. Ráfky značky DT Swiss jsou sázkou na tu nejvyšší možnou kvalitu.Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 100 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | karbonová |
| Rám: | BF-FB-06, Carbon MTB Race Pro Mid Modulus,Advanced Race Geometry, Integrated Cable Routing, BB92, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 110mm travel |
| Řídítka: | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Race, Lock-On |
| Představec: | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka: | ONE Race, Carbon, 27.2mm |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































