Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.
Marek
Moja skusenost s tymto obchodom je 100%-tna, pretoze vsetko prebehlo tak ako som predpokladal. Mozem len odporucit.
S pozdravom
Petra A.
obchod proběhl na jedničku s hvězdičkou :-)
velmi ráda doporučuji
Johny
Nieje co vytknut vsetkoako ma byt
goofy
první zkušenost a maximální spokojenost :)
Overený zákazník
Objednávka,doručení,vše v pořádku,přístroj není spolehlivý,zjistila jsem u ostatních zákazníků stejnou zkušenost se stejnou vadou.Předpokládám,že to není vina obchodu,ale výrobce.Obchod bych doporučila.