Orbea Occam LT H30 je agresívnejšie ladený trail bike pre jazdcov, ktorí chcú jedno kolo na technické traily, dlhšie výjazdy aj náročnejšie zjazdy.
Ponúka 150 mm zadného zdvihu, 160 mm prednú vidlicu a modernú trail geometriu, ktorá kombinuje istotu v prudkých pasážach s dobrou ovládateľnosťou v bežnom teréne. Veľkou výhodou je systém Quick Flip, vďaka ktorému je možné počas niekoľkých sekúnd prepnúť geometriu medzi pozíciami High a Low. Tým sa zmení výška stredu o 8 mm auhol hlavovej rúrky o 0,5 °, takže si môžeš bicykel prispôsobiť podľa terénu a štýlu jazdy. Pre jazdcov, ktorí chcú univerzálny trail bike s rezervou do ťažšieho terénu, ale nechcú čisto enduro stroj. Occam LT H30 dáva zmysel tam, kde sa striedajú dlhé vychádzky, kamenisté traily, flow pasáže aj prudšie zjazdy.
Odporúčané veľkosti podľa výšky postavy:
S (29") – 155 až 170 cm
M (29") – 160 až180 cm
L (29") – 170 až 190 cm
XL (29") – 180 až 200 cm
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | dural |
| Zdvih: | 160 mm |
| Zdvih vzadu: | 150 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | Orbea Occam Hydro |
| Vidlice: | Fox 36 Float AWL HD Sport 160 Rail QR15x110 |
| Tlumič: | Fox Float Performance 2-Position Evol custom tune 210x55 mm |
| Řídítka: | Mountain Control MC30, Rise20, Width 800 |