Raymon Tarok Pro (bazar)
Najazdených 500 km, po servisnej kontrole, nastavených a pripravených na novú sezónu, záruka 12 mesiacov. Raymon Tarok Pro je celoodpružený trailový elektrobicykel s ľahkým karbónovým rámom a mullet konštrukciou kolies (29" vpredu, 27,5" vzadu), navrhnutý pre maximálnu stabilitu, obratnosť a kontrolu v náročnom teréne. Jeho silný stredový motor ZF CentriX s krútiacim momentom 90 Nm a ... Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Najazdených 500 km, po servisnej kontrole, nastavených a pripravených na novú sezónu, záruka 12 mesiacov.
Raymon Tarok Pro je celoodpružený trailový elektrobicykel s ľahkým karbónovým rámom a mullet konštrukciou kolies (29" vpredu, 27,5" vzadu), navrhnutý pre maximálnu stabilitu, obratnosť a kontrolu v náročnom teréne. Jeho silný stredový motor ZF CentriX s krútiacim momentom 90 Nm a batéria 756 Wh zaisťujú, že si aj náročné stúpanie a dlhé traily užijete - pohodlne as prehľadom.
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29/27.5" (mullet) |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 160 mm |
| Zdvih vzadu: | 160 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Motor: | ZF CentriX 105 |
| Batérie: | 756 Wh |
| Uloženie motora: | stredový |
| Krútiaci moment: | 90 Nm |
| Rám: | Composite, removeable battery, boost, 160 mm |
| Vidlice: | RockShox ZEB Select, 160mm, Charger RC, DebonAir+, 15x110mm Maxle, 44mm offset |
Výrobca:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Viac o značke Raymon
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.





































