/Cyklistika /Bicykle /Detské bicykle /5-8 rokov (20") /Superior TEAM 20 Gloss Brushed Alu / Rainbow Black
Superior TEAM 20 Gloss Brushed Alu / Rainbow Black
Detský bicykel Superior Team s priemerom kolies 20" pre deti vo veku 5-8 rokov. Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior TEAM 20 je extra ľahký a ľahko ovládateľný juniorský bicykel pre deti, ktoré chcú bezpečne as radosťou objavovať prvé skutočné traily. Nový hliníkový rám s detskou geometriou, ultra krátkymi kľučkami a užším kokpitom dáva malým jazdcom istotu a kontrolu - na ceste do školy aj v teréne. Spoľahlivé radenie Shimano 1×8, detské brzdy a pohodlná pevná vidlica z neho robia skvelú voľbu pre malých cyklistov, ktorí chcú rýchle, ľahké a zábavné koleso.
- data-start="2">extra ľahký hliníkový rám s detskou geometriou
- jednoduché ovládanie vďaka užšiemu kokpitu a krátkym kľukám
- spoľahlivé radenie Shimano 1×8 s jednoduchým ovládaním
- detské brzdy prispôsobené menším rukám
- pevná vidlica pre nízku hmotnosť a efektívnu jazdu
- ideálne kolo pre prvé traily aj každodennépoužitie
Mohlo by vás zaujímať:
Parametre
| Určenie: | detské |
| Veľkosť kolies: | 20 |
| Rám: | dural |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x8 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Junior Geometry, 1xOptimized, BB BSA, Inner cable routing, Disc Brake Flat mount |
| Vidlice: | Alloy 6061 T6, Advanced Junior, Disc Brake Flat mount |
| Řídítka: | ONE Alloy, 25mm rise, 25.4mm |
| Gripy: | ONE Kids, Lock-On |
| Představec: | ONE, Alloy, 25.4mm |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo: | Selle Royal Explora Junior 20" |
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Odporúčame
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.














































