Superior XF 9.6 Team Red Carbon / Matte Carbon
Superior XF 9.6 Team je celoodpružený karbónový bicykel navrhnutý pre maximálny výkon na najnáročnejších XC tratiach. Rám s progresívnou geometriou, overený vo Svetovom pohári, zaisťuje lepšie stúpanie aj stabilitu v technických zjazdoch Úplný popis
Popis
Komentáre (0)
Kontaktné údaje (GPSR)
Súbory na stiahnutie (1)
Superior XF 9.6 Team je celoodpružený karbónový bicykel navrhnutý pre maximálny výkon na najnáročnejších XC tratiach. Rám s progresívnou geometriou, overený vo Svetovom pohári, zaisťuje lepšie stúpanie aj stabilitu v technických zjazdoch. O tlmenie sa stará 120mm odpruženie DT Swiss, ktoré zvládne aj náročný terén. Karbónové kolesá DT Swiss XRC 1700 SPLINE® kombinujú nízku hmotnosť s vysokou odolnosťou a komfortom. Bezdrôtové elektronické radenie Shimano XT Di2 ponúka presné a rýchle radenie bez kompromisov.Vhodné pre športové aj závodné jazdenie.
Parametre
| Určenie: | dospělé |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Rám: | karbon |
| Zdvih: | 120 mm |
| Zdvih vzadu: | 120 mm |
| Brzdy: | kotúčové |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Teleskopická sedlovka: | ne |
| Ráfky: | alu |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič: | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Řídítka: | ONE Carbon Integrated Cockpit ICR |
Komentáre k tovaru
Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.
Výrobca:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Súbory na stiahnutie
![]() |
Návod (kola Superior) |
Viac o značke Superior
Podobné produkty
Hodnotenie obchodu
Overené hodnotenie je iba od zákazníkov, ktorí v našom obchode skutočne nakúpili a hodnotia tovar na základe dotazníka spokojnosti, ktorý dostali e-mailom spravidla 10 dní po vytvorení objednávky.






































